bizuteria-2020.pl

Świecidełka to określenie bardzo względne. Na jakie kategorie da się je podzielić? Oczywiście przez metal szlachetny, z jakiego zostały zrobione, a także które dodatki wstawiono. Tutaj natomiast zrobimy podział rodzajową biżuterii.
Łańcuszki na Szyję są kochane od wielu lat, tak samo poprzez kobiety i facetów. Delikatna zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka z reguły zamieszczona na szyi to kwintesencja damskiego wdzięku.
Złote kolczyki to następny gatunek kobiecych wyrobów z rodzinny biżuterii. Z reguły tworzy się je ze białego złota. Wyróżniamy kilka klas koczyków, na przykład Klasyczny. Właśnie one są najbardziej znane pod względem produkcji zbranży złotniczej.
Pierścienie od wieków przystrajają nie tylko kobiecą rękę. Są te klasyczne, choć bywają też sztuki z rubinami. Z reguły posiadają określoną symbolikę.
Manele – delikatne łańcuchy, które kobiety z reguły ubierają na nadgarstek, choć czasami i na nogę, od niedawana stało się to niezwykle „cool”
Beadsy – gatunek, jaki przyszedł na nasz rynek z pięknych Włoch. Koraliki nasuwane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletkę z zatrzaskiem. Dlatego, że koraliki dostępne w bardzo dużej liczbie modeli prawie wszelka bransoletka jest inna.
Na światowym rynku istnieje również edycja mająca swoje korzenie w Stanach zjednoczonych. W której charmsy pozostają podwieszane do bransolety przy pomocy niewielkiego karabinka. Przyjęły one miano charms.
Obrączki – przynależą do rodziny pierścionków. Niedawno drastycznie zyskały na sławie. Wszyscy narzeczeni pragną mieć wzory oryginalne i romantyczną dedykacją.
Zegarki na rękę – tutaj prezentowana końcowa rodzina z działu biżuterii. Nierzadko kupowana i przez panów. Decydujący jest nie tylko surowiec, ale i wkład.
Gatunków biżuterii jest naprawdę sporo. W momencie kiedy kupujemy często warto znaleźć niewielką firmę złotniczą. Wyroby będą zdecydowanie lepszej klasy, co więcej również nieco w niższej cenie.

biżuteria 2020