slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe pojęcia opisujące stereotypową kobietę? My znamy: uczucie, bliscy oraz ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich doznań pragną panie? Jakich rzeczy nie znoszą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak widzi siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Czego oczekują obie ze stron? Kobiety lubią czuć się zdobywane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie akceptują postawy na zabój oddanego mężczyzny. Jak często mawiają w połowie pragną troski, stałości w uczuciach, ale w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym ażeby obecny facet czasami stawiał opór, był niedostępny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom też lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero relacja czy atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać oczekiwaniom wyjątkowych dam? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece małe czy większe potrzeby, aby pamiętać które z nich są najistotniejsze i na nich skup się najbardziej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy podtrzymywać najczęściej małymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później po prostu gaśnie. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna