slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe pojęcia przedstawiające stereotypową kobietę? My znamy: uczucie, bliscy i wyglad. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je poznać. Jak widzi samą siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Kobiety lubią czuć się zdobywane. Większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednakże nie akceptują postawy w nieskończoność zaangażowanego mężczyzny. Jak bardzo często mówią w połowie pragną tkliwości, zaangażowania w uczuciu, jednak z drugiej strony skrycie marzą o tym żeby ich facet czasami stawiał opory, był niedostępny. Jakie z tego wnioski? Panie na przekór pozorom również kochają zdobywać, bo przecież kogo satysfakcjonuje w pełni łatwo zyskana rzecz, a dopiero co więź czy uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać wymaganiom pięknych kobiet? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj jej mniejsze lub wielkie potrzeby, żeby pamiętać które z nich bywają najważniejsze i na tych skup się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba pielęgnować często małymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna