stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan na korzyść zagranicznych nowości. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych regionów zaledwie raczkuje, jednak gdyby przyjrzeć się temu wszystkiemu akuratniej polscy projektanci są w stanie przedstawić klientom godne uwagi projekty!
Od modnych fasonów do wysokich lotów tkaniny. Gdzie kryje się problem nabywców? Brak dostatecznych predyspozycji projektujących czy ludzie są za bardzo wymagający w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż organizacje międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, czy też innych ubrań ludzie nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów a wystarczy zbadać polski asortyment.

Podsumowując postarajmy się zaakceptować i polubić to co nasze! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę Polskim projektantom ale również innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety